Catalunya Web
¿Quieres reaccionar a este mensaje? Regístrate en el foro con unos pocos clics o inicia sesión para continuar.
Últimos temas
» Perquè varem abandonar la Web ?
EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Icon_minitime09/06/23, 02:16 am por VlCTUR

» Un Joc Divertit: VERITAT ò MENTIDA
EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Icon_minitime29/02/16, 12:18 pm por VlCTUR

» ALFABETO EMOCIONAL...
EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Icon_minitime23/09/15, 11:32 pm por VlCTUR

» El domini de les emocions, clau en el treball i fora d'aquest
EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Icon_minitime22/09/15, 06:44 pm por VlCTUR

» M'han ajudat a eliminar un xic de burriqueria.
EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Icon_minitime21/09/15, 11:01 pm por VlCTUR

» Música de la Terra
EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Icon_minitime23/09/14, 09:46 am por VlCTUR

» Per a Pantera.
EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Icon_minitime26/05/14, 03:25 am por VlCTUR

» Bona tarde de¨fret ivent
EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Icon_minitime07/05/14, 02:56 am por VlCTUR

» Bon Fret i molta pluja
EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Icon_minitime01/02/14, 02:33 pm por greta


EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània

Ir abajo

EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània Empty EXPOSICIÓ Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània

Missatge  Re01 02/02/10, 07:52 pm

EXPOSICIÓ



DEL 2 AL 22 DE FEBRER



[b][b]EXPOSICIÓ




DEL 2 AL 22 DE FEBRER



Humor gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània

Diversos Autors

Elcàlam, Comitè de defensa dels drets humans al Magrib i [b][b]Alliance for Freedom and Dignity (AFD)[/b]
[/b]



Recull dels guanyadors i participants del Primer Concurs Internacional d’Humor Gràfic sobre justícia transicional a la Mediterrània. A través d’aquesta exposició es vol sensibilitzar a la ciutadania sobre la situació dels drets humans i la llibertat d’expressió al Magrib i a Catalunya, i més concretament sensibilitzar, difondre i denunciar les circumstàncies que envolten els processos de recerca de la veritat i de recuperació de la memòria històrica.



Inauguració: dimarts 2 de febrer a les 20:00 h



A LA SALA D’EXPOSICIONS DEL CENTRE CÍVIC

[/b]
[/b]



Re01
Re01

Nombre de missatges : 96
Fecha de inscripción : 24/08/2009

Tornar a dalt Ir abajo

Tornar a dalt

- Temas similares

 
Permisos d'aquest fòrum:
No pots respondre a temes en aquest fòrum